امروز: دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

۱۱ سایت برای پیداکردن شغل در استارتاپ‌ها و دورکاری

۱۴:۴۶ ۹۴/۰۶/۲۱
چی کجا 
موفقیت استارتاپ‌ها وابسته به نیروی انسانی متخصصی است که جذب می‌کنند.

از سوی دیگر جذب شدن به بازار کار استارتاپ ها فرصت خوبی برای افزایش مهارت های حرفه ای و دنبال کردن علایق است. در عین حال که بسیاری از این فرصت های شغلی نیاز به حضور فیزیکی دارند اما بسیاری از شغل ها در استارتاپ ها از طریق دورکاری انجام می شود.

اما پیدا کردن کار در این شرکتهای نوپا به آن اندازه که از بیرون تصور می شود ساده نیست به همین دلیل ما لیستی از سایت هایی که برای پیداکردن کار می توان سراغ آنها را رفت را در پایین آورده ایم:

Lunchcruit
ناهار مجانی با شانس پیدا کردن شغل! این تمام هدف سایت است. ناهار رایگان یکی از روشهای شرکتها برای صحبت با افراد جویای کار و متخصص است. صحبت درباره تخصص افراد و یا امکانات شرکتها در هنگام یک ناهار غیر رسمی بسیار جذاب است و این کاری است که این سایت انجام می دهد. شرکتهای مختلف توضیحاتی درباره شرکت خود در این سایت قرار می دهند و اگر شما به موضوع کاری آنها علاقه مند بودید تقاضای ناهار می کنید. با پرکردن یک فرم ساده تقاضای شما برای شرکت مربوطه ارسال می شود و اگر آنها هم علاقه به حضور شما داشته باشند برای گذاشتن قرار ناهار با شما تماس می گیرند.

Remotive
ریموتیو بهترین شغل های دورکاری را در استارتاپ های مختلف به شما پیشنهاد می دهد. همچنین این سایت آموزه هایی هم برای چگونگی پیدا کردن شغل از راه دور ( دورکاری ) به شما ارایه می کند.

Jobhero
در این سایت تمام جست و جوها و درخواست های کاری خود را در یک داشبورد یک جا خواهید داشت. تمام جزییات جست و جوهای قبلی، اخرین مهلت های برای درخواست شغل به انضمام ارسال رزومه و مدارک و مشخصات.

Landing.Jobs
این سایت تلاش می کند از سایت های شغل یابی دیگر متفاوت باشد و عقیده دارد که به شیوه ای بهتر بهترین شغل ها را به جست و جوکنندگان شغل پیشنهاد می کند.

Jobwell
این سایت می گوید بهترین کاندیداهای یک شغل را به بهترین شرکتها معرفی می کند.

Remote | OK
سایتی برای پیداکردن شغل های از راه دور ( غیر حضوری) و یا ساعتی. انواع و اقسام شغل ها از فروش گرفته تا برنامه نویسی را می توانید در این سایت پیدا کنید.

jobspotting
یک جست و جوگر و ارتباط دهنده جوینده و استخدام کننده شغل در انگلستان. jobspotting در واقع یک ابزار جست و جوی شخصی سازی برای یافتن شغل است که از طریق آن می توانید شغل های مورد علاقه خود را دنبال کنید و بهترین شغل نزدیک به مکان مورد نظر شما را پیشنهاد می کند.

UNDERDOG
اپلای کردن برای حضور در بهترین استارتاپ ها در ۶۰ ثانیه! کسانی که به دنبال یافتن شغل در یک استارتاپ با توانایی مالی خوب باشند رزومه خود را برای این سایت می فرستند. با ترکیبی از تکنولوژی هوش مصنوعی این سایت کاندیداها را بررسی کرده و آنها را برای شرکتها می فرستد. بنیانگذاران یا مدیران استخدام با دیدن این رزومه ها مستقیما با شخص مورد نظر تماس گرفته و فرآیند استخدام طی می شود.

PLANTED
این سایت میگوید که ارتباط مستقیم با صدها استارتاپ و برند دارد تا آنها بتوانند تیم های خوبی بسازند و اگر شما در خود این قابلیت را می بینید که در این شرکتها کار کنید آنها قادر به اتصال شما به این استارتاپ ها را دارند.

HIRED
یکی ازنخستین سایت ها برای یافتن شغل در زمینه های مهندسی، علوم داده، طراحی و مدیریت محصول .
این سایت میگوید که فرآیند یافتن شغل در آن بسیار شفاف است و توسط افراد متخصص کنترل می شود.

OBCV
این سایت می گوید که یک CV خوب بسازید و شانس خود را برای یافتن یکی از شغل های رویایی امتحان کنید. رزومه ای که می سازید را می توانید به صورت PDF با کیفیت بالا خروجی بگیرید و آن را با همکارانتان و هر کس دیگر به اشتراک بگذارید.

منبع: خبرآنلاین
تعداد بازدید: ۳۳۱

نظرات درباره این خبر


تا به حال نظری برای این خبر ثبت نشده است.
نظر خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید.

نظر شما درباره این خبر

عضویت رایگان در خبرنامه ما