امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

کارگردان «چهارشنبه»: حضور شهاب حسینی نقطه قوت این فیلم است

۱۶:۳۶ ۹۵/۰۵/۱۷
فرهنگی 
کارگردان «چهارشنبه» گفت: دعوت از بازیگران محبوب و مردمی تاثیر بسیار زیادی روی جذب مخاطب و فروش فیلم دارد.

حضور شهاب حسینی نقطه قوت «چهارشنبه» استسروش محمدزاده کارگردان سینما  با اشاره به عوامل دیده شدن یک فیلم گفت: دعوت از بازیگران محبوب و مردمی تاثیر بسیار زیادی روی جذب مخاطب و فروش فیلم دارد. وقتی کارگردان سراغ یک بازیگر مشهور و البته محبوب می رود، قطعا علاوه بر درنظرگرفتن توانایی وی، به فکر جذب مخاطب هم هست. مخاطب وقتی به دلیل حضور بازیگر مورد علاقه اش بلیت فیلم را تهیه می کند، به مزایا و ویژگی های فیلم هم پی می برد. در فیلم «چهارشنبه» حضور شهاب حسینی نقطه قوت فیلم بود.
وی در ادامه با اشاره به میزان فروش فیلم «چهارشنبه» در اکران گروه هنر و تجربه گفت: خوشبختانه با توجه به شرایط اکران و تبلیغات، فروش خوبی داشتیم. در میان فیلم هایی که همزمان با «چهارشنبه» در هنر و تجربه اکران می شوند، ما بیشترین فروش را داشتیم. در هر سانسی که نمایش فیلم بوده، سالن ها پر شده است. فروشی که سیستم مکانیزه ثبت شدهف ۲۰۰میلیون بوده اما باید در نهایت ببینیم که میزان دقیق فروش در سینماهایی که سیستم مکانیزه ندارند، چقدر بوده است.
محمدزاده در ادامه عنوان کرد: هرچند که این میران فروش تمام خواسته ما نیست اما در هر سانس نمایش با بیشتر از ۵۰ درصد مخاطب اکران شده است. ما در طول ماه بیشتر از ۱۰۰ سانس نداریم و این میزان فروش با توجه به شرایط خوب است.
کارگردان «چهارشنبه» در ادامه اظهار داشت: با توجه به اینکه پروانه فیلم «چهارشنبه» ویدئویی است، دیدگاه ما از ابتدا بر اکران عمومی نبود. بهترین شکل اکران در جشنواره و پس از آن، نمایش در گروه هنر و تجربه بود. از این شرایط ناراضی نیستیم و برای تبلیغات فیلم پیگیری کردیم. خوشبختانه تلویزیون دو تیزر رایگان به این فیلم داد که از این بابت تشکر می کنم اما هنوز تبلیغات ما کم است.
محمدزاده در خصوص فعالیت جدید در سینما و اثر بعدی گفت: فیلمنامه اثر جدیدم آماده است و تا دوماه دیگر کار را شروع می کنیم. فیلم موضوعی خانوادگی دارد. یک زوج جوان در خصوص یک مسئله به مشکل می خورند که در سینمای ما به این مسئله خیلی کم توجه و پرداخته شده است.
وی ادامه داد: قرار بود تا پروانه ساخت آماده شود، یک عنوان موقت برای فیلم انتخاب کنیم، اما به دلیل اینکه یک تئاتر با همین نام در حال اجراست، از این نام منصرف شدیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران
تعداد بازدید: ۳۴۹

نظرات درباره این خبر


تا به حال نظری برای این خبر ثبت نشده است.
نظر خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید.

نظر شما درباره این خبر