امروز: دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

چهارمین «استارتاپ تریگر» شریف پاییز برگزار می‌شود

۲۱:۳۷ ۹۴/۰۶/۰۹
چی کجا 
چهارمین استارتاپ تریگر دانشگاه شریف در پاییز برگزار می‌شود علاقمندان می‌توانند از پانزدهم شهریور ماه برای شرکت در این رویداد ثبت نام کنند.

مونا ناصری، مدیر اجرایی شتابدهنده شریف با بیان اینکه استارتاپ تریگرهای دانشگاه شریف به صورت فصلی برگزار می شوند، گفت: اولین استارتاپ تریگر شریف در اسفند ماه سال گذشته با موضوعات «ای تی» و «فنی و مهندسی» برگزار شد.
به گفته وی، در بهار و تابستان امسال هم دومین و سومین استارتاپ تریگر شریف برگزار و در پایان این رویداد به سه تیم در حوزه آی تی و سه تیم در حوزه فنی و مهندسی جوایزی اعطا شد.
دبیر رویداد های استارتاپ تریگرشریف از برگزاری چهارمین رویداد استارتاپ تریگر شریف درابتدای آبان یا آذرماه خبرداد و افزود: هنوز موضوع این استارتاپ تریگر مشخص نیست ولی قطعا مرتبط با نیاز های کشور در یک حوزه از صنعت انتخاب می شود.
ایده های مطرح شده در این رویداد از نیازهای فعلی صنعت هستند. در رویداد استارتاپ تریگر سرمایه گذاران نیز حضور دارند. بدین ترتیب شرکت کنندگان با حضور در یک رویداد استارتاپ تریگر به طور همزمان همراه با فرآیند تیم سازی امکان تعامل سازنده با سرمایه گذاران را نیز خواهند داشت.
این رویداد به صورت فشرده طی ۶ روز برگزار می شود و آموزش های لازم برای تبدیل ایده به یک استارتاپ را در اختیار مخاطب قرار می دهد. همچنین در طول این رویداد از طریق برنامه های متفاوت فرآیند تیم سازی ممکن خواهد شد.
در دو روز پایانی استارتاپ تریگر، شرکت کنندگان به صورت جداگانه به رقابت خواهند پرداخت. طراحی، برنامه ریزی و برگزاری این رویداد برعهده ستاک (سامانه ی توسعه ایده های کارآفرینانه) است و مرکز کارآفرینی، شتاب دهنده، مرکز رشد فناوری های پیشرفته و دفتر توسعه و انتقال تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف حامیان علمی، مالی و معنوی این رویداد به شمار می روند.
متقاضیان می توانند برای ثبت نام از پانزدهم شهریور ماه به سایت setak.sharif.ir مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
تعداد بازدید: ۳۸۳

نظرات درباره این خبر (1)


بسیار ممنونم از انتشار این خبر.
توسط مهمان، در ۱۳۹۴/۶/۱۳

نظر شما درباره این خبر

عضویت رایگان در خبرنامه ما