امروز: دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

هفتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف برگزار شد

۱۹:۳۶ ۹۴/۰۹/۲۵
چی کجا 
هفتمین جشنواره سراسری «کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف» با داوری چهار تیم در بخش ایده‌های نوآورانه و چهار تیم در بخش کسب و کارهای نوپا به کار خود پایان داد.

محمد تاج میر ریاحی، رییس کمیته برگزاری این جشنواره اظهار کرد: هفتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی در کشور برگزار شده و در این جشنواره سعی شده دانشجویان و افرادی که صاحب ایده هستند، بدانند که چطور ایده خود را پرورش دهند و چطور کسب و کار خود را راه اندازی کنند.
ریاحی با اشاره به اینکه این جشنواره یک جشنواره بومی است، اظهار کرد: با فراخوان برگزاری این جشنواره در اردیبهشت ماه امسال تا پایان ۲۰ مهرماه، ۲۱۲ طرح به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد و مورد ارزیابی اولیه قرار گرفت و از بین این طرح ها ۱۲۲ طرح به مرحله دوم راه یافتند.
وی ادامه داد: بعد از داوری مرحله دوم از بین این طرح ها ۵۲ طرح در بخش ایده های نوآورانه و کسب و کارهای نوپا به داوری مرحله سوم راه پیدا کردند.
ریاحی افزود: در این مرحله تیم های انتخاب شده موظف بودند که در حضور داوران که طیف گسترده ای از سرمایه گذاران و اساتید دانشگاه بودند، طرح های خود را ارائه دهند و از بین ۵۲ طرح هشت تیم انتخاب شد.
وی گفت: در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف، چهار طرح نوآورانه از قبیل شبکه خانوادگی بادوام، نرم افزار TOGTHER و دستگاه نوار قلب تک کاناله و ماده شیمیایی زینک دی الکیل دی تیو فسفات (ZDDP) و چهار کسب و کار در زمینه موتور سیکلت پمپ آب رسان، پلت فرم تبلیغاتی تپسل و پایگاه داده ای بکتوری و پلت فرم لحظه نگار از جمله کسب و کارهای نوپایی بوده که در این جشنواره مورد داوری قرار گرفته است. همچنین در این مراسم از ۲۶ داور، ۱۲ استاد و ۱۰ منتور با اهدای لوح تقدیر شد.

منبع: ايسنا
تعداد بازدید: ۲۵۱

نظرات درباره این خبر


تا به حال نظری برای این خبر ثبت نشده است.
نظر خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید.

نظر شما درباره این خبر

عضویت رایگان در خبرنامه ما