امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

موسی ساو هم علیه نفت تهران شد

۱۶:۴۶ ۹۴/۰۶/۱۱
ورزشی 
تیم فوتبال الاهلی که موفق شد در دیدار رفت لیگ قهرمانان آسیا برابر نفت تهران با یک گل به برتری برسد یک مهاجم سنگالی نیز جذب کرد.

نفت تهران که در تهران و برابر الاهلی امارات شکست خورد کار سخت تری در امارات برابر این تیم خواهد داشت. موسی ساو، مهاجم سنگالی فنرباغچه ترکیه امروز با عقد قرارداد با تیم الاهلی به جمع این تیم پیوست تا شرایط نفت در بازی برگشت سخت تر شود.
ساو که سابقه حضور در لیگ فرانسه را هم در کارنامه اش دارد فصل گذشته را در تیم فنرباغچه گذراند و در ۱۰۷ بازی برای این تیم ۵۲ گل به ثمر رسانده است. لیل، سدان و رن از تیم هایی بودند که این مهاجم سیه چرده و خوش تکنیک در زمان حضورش در لیگ فرانسه در آنها توپ زده است.
این مهاجم یکی از گران ترین نقل و انتقالات لیگ امارات را با ۱۶ میلیون یورو به نام خود ثبت کرد. موسی ساو بعد از جدایی از فنرباغچه طی پیامی به هواداران این تیم ترکیه ای گفت: من می روم اما قلب من در اینجا خواهد بود. فنرباغچه هواداران بزرگی دارد و من یکی از بزرگترین طرفداران آنها باقی خواهم ماند.
ساو که مورد توجه باشگاه لسترسیتی نیز قرار گرفته بود از ۱۸ سالگی به فوتبال اروپا انتقال یافت و در سال ۲۰۱۲ در ترکیب لیل موفق شد با ۲۵ گل زده نقش مهمی در قهرمانی این تیم در جام حذفی داشته باشد.
مهاجم سنگالی تازه وارد الاهلی بعد از لیما دومین خرید پر سر و صدای این تیم اماراتی است که جدال سختی با علیرضا منصوریان و شاگردانش برای حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا خواهند داشت.

منبع: ورزش 3
تعداد بازدید: ۳۹۱

نظرات درباره این خبر


تا به حال نظری برای این خبر ثبت نشده است.
نظر خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید.

نظر شما درباره این خبر