امروز: سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

معرفی خدمات و محصولات کسب و کارهای نوین فناورانه در الکامپ ۲۰۱۵

۱۶:۳۹ ۹۴/۰۹/۲۲
چی کجا 
عضو هیات مدیره و رییس کمیسیون نرم افزار سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران گفت: زیرساخت‌های لازم برای معرفی خدمات و محصولات کسب و کارهای نوین فناورانه در نمایشگاه الکامپ در سالن ۱۸ فراهم شده است.

شاهین طبری اظهار امیدواری کرد که این کسب و کارها، در کنار سایر شرکت ها و سازمان های بزرگ حاضر در الکامپ بتوانند آینده صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران را بسازند.

وی با اشاره به اینکه استقبال کسب و کارهای نوین فناورانه برای حضور رایگان در نمایشگاه الکامپ بیش از حد انتظار بود اظهار کرد: برخی از واحدهای کسب و کارهای نوین فناورانه علاقه مند به حضور در نمایشگاه الکامپ بودند اما از امکانات مالی مناسب برای این کار بی بهره بودند که شرایط حضور رایگان تعدای از آنها فراهم شده است.

طبری افزود: حمایت از کسب و کارهای نوین فناورانه از اولویت های سازمان نصر است و برای استمرار رونق در بازار ICT، علاوه بر لزوم حمایت از شرکت های بزرگ، باید برای شکل گیری و توسعه کسب و کارهای کوچک نیز تلاش کرد.

وی با بیان اینکه ۷۵ درخواست از سوی کسب و کارهای نوین فناورانه برای حضور به دبیرخانه نمایشگاه الکامپ ارسال شده است گفت: از میان این درخواست ها، مدارک ۴۳ کسب و کار نوین فناورانه تکمیل بوده و استارتاپ بودن آنها برای ما محرز شده است.

طبری ادامه داد: در مورد ۳۲ کسب و کار دیگر نیز اعلام شده است که اگر تا فردا (یکشنبه) مدارک خود را کامل کنند، امکان حضور آنها در نمایشگاه فراهم می شود. بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ فردا (۲۴ آذرماه) در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز بکار خواهد کرد و تا ۲۶ آذر به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

در این نمایشگاه علاوه بر ۴۶۰ شرکت و سازمان دولتی، تعدادی شرکت کسب و کار فناورانه حضور خواهند داشت.

منبع: ایرنا
تعداد بازدید: ۲۲۶

نظرات درباره این خبر


تا به حال نظری برای این خبر ثبت نشده است.
نظر خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید.

نظر شما درباره این خبر

عضویت رایگان در خبرنامه ما