امروز: دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

فیلم «بزم آخر» به شبکه دو می‌آید

۱۵:۱۵ ۹۴/۰۹/۱۸
فرهنگی 
مینی سریال «بزم آخر»، برنامه‌های «توقف ممنوع» و «اقتصاد وقف در اقتصاد ایران» روی آنتن شبکه‌های دو و پنج سیما می‌روند.

شبکه دو سیما به مناسبت ایام سوگواری ۲۸ صفر و شهادت امام رضا(ع) پخش سریال «بزم آخر» را از چهارشنبه ۱۹ آذر آغاز می کند. مینی سریال «بزم آخر» به کارگردانی سجاد شهریاری و تهیه کنندگی جمال گلی با موضوع تعزیه خوانی روی آنتن می رود.
«بزم آخر» روایت گر زندگی دختری به نام رضواناست که در رشته تئاتر تحصیل کرده است و برای نگارش پایان نامه اش درباره نمایش های آئینی و بخصوص تعزیه تحقیق می کند. رضوان در طول این تحقیقات متوجه موضوعاتی می شود که او را به تحقیق درباره گذشته پدرش وادار می کند و ....
آتیلا پسیانی، امید روحانی، انوشیروان ارجمند، امیرحسین رستمی، الهام چرخنده، کامران تفتی، علیرام نورایی، مهدی ماهانی، مهدی فقیه، زهره حمیدی، محمدرضا عباس نژاد و با معرفی شیما عباسی دیگر بازیگران اصلی این فیلم هستند.
پخش مینی سریال «بزم آخر» ساعت ۲۱:۱۰ و بازپخش آن ۲ بامداد همان روز و ۱۰:۳۰ روز بعد خواهد بود.
«ربا و بانکداری اسلامی» زیر تیغ کارشناسان «توقف ممنوع»
برنامه «توقف ممنوع» امشب ۱۸ آذر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. حسین عیوضلو استاد دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق و حجت الاسلام والمسلمین سیدعباس موسویان مهان این برنامه خواهد بود تا با محمد دلاوری مجری برنامه به بحث و گفتگو بپردازند.
«توقف ممنوع» برنامه ای چالشی در حوزه اقتصاد و فرهنگ اقتصادی است که با تولید آیتم های مختلف بنا دارد در این برنامه به موضوع «ربا و بانکداری اسلامی» بپردازد.
اجرای این برنامه را محمد دلاوری و تهیه کنندگی آن را پیام تیرانداز به عهده دارد که امروز چهارشنبه ساعت ۲۱:۱۵ این برنامه روی آنتن شبکه پنج می رود.
بررسی «اقتصاد وقف در اقتصاد ایران»
«اقتصاد وقف در اقتصاد ایران» موضوع برنامه اقتصاد ایران شبکه پنج سیما است که امشب ۱۸ آذر ماه ساعت ۱۹ روی آنتن می رود. داوود نصرآبادی مشاور بهره وری اقتصادی موقوفات امشب با حضور در برنامه اقتصاد ایران به بحث و بررسی نقش وقف در اقتصاد مقاومتی، گسترش حوزه وقف و... می پردازد.
برنامه اقتصاد ایران کاری از گروه اقتصاد و توسعه شبکه پنج سیما است که به تهیه کنندگی محسن رفیعی و اجرای علی پاکزاد و احمد نعیمی سه روز در هفته شنبه، دوشنبه، چهارشنبه ساعت ۱۹ روی آنتن می رود و موضوعات آن ذیل گفتمان اقتصاد کلان، اقتصاد توسعه و اقتصاد مقاومتی تعریف شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
تعداد بازدید: ۲۲۹

نظرات درباره این خبر


تا به حال نظری برای این خبر ثبت نشده است.
نظر خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید.

نظر شما درباره این خبر