امروز: دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

رقابت ۸ ایده پرداز برتر در اختتامیه هفتمین جشنواره کارآفرینی شریف

۱۵:۱۹ ۹۴/۰۹/۲۲
چی کجا 
صاحبان ۸ طرح برتر از میان ۲۱۲ طرح ارسال شده به هفتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف در مرحله پایانی این رویداد با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

در مراسم اختتامیه این جشنواره، جمعی از مخترعان، صاحبان ایده و استارتاپ ها از یک سو و سرمایه گذاران، شرکت های سرمایه گذاری، مربیان و اساتید حوزه کسب و کار حضور خواهند داشت.
جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف vccup از سال ۱۳۸۶ به صورت سالانه در هفته پژوهش و با همت مرکز کارآفرینی، مرکز رشد فناوری های پیشرفته و صندوق توسعه صادرات شریف به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
این جشنواره، اهدافی همچون تعامل موثر دانشگاه، صنعت و سرمایه گذاران، فراهم آوردن شرایط برای کارآفرینان به منظور بازاریابی و معرفی طرح به سرمایه گذاران، پرورش نسل جدیدی از کارآفرینان، شناسایی کارآفرینان جوان ناشناخته، استفاده صاحبان ایده از بازخورد کارآفرینان و مدیران برتر، افزایش توان کارآفرینان برای نوشتن طرح تجاری و برنامه ریزی اجرایی را دنبال می کند.
زمینه سازی برای مذاکره و عقد تفاهم نامه سه جانبه به منظور سرمایه گذاری مشترک بین سرمایه گذاران، دانشگاه و کسب و کارهای کوچک و متوسط ، جمع آوری ایده های کسب و کار و تشکیل بانک ایده، حمایت مادی و معنوی از طرح ها و ایده های برتر به ویژه در حوزه فناوری های پیشرفته از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.
شرکت کنندگان در این جشنواره ضمن آشنایی با مهارت ها و اصول کسب و کار و تمرین عملی بر مبنای ایده محوری و فناوری در یک محیط رقابتی نسبت به آماده سازی طرح خود برای ارائه به نهادها و اشخاص سرمایه گذار اقدام می کنند و خروجی این جشنواره که شامل طرح های برتر است ضمن برخورداری از خدمات حمایتی مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف و دیگر نهادهای حامی، امکان سرمایه گذاری سرمایه گذاران به منظور تجاری شدن طرح و تولید محصول مربوطه را خواهند داشت.
صندوق حما یت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک وابسته به وزارت صنعت، از طرح های منتخب جشنواره با ارائه تسهیلات با نرخ پایین حمایت می کند و سازمان فرا بورس هم روی طرح های پایانی و انتخاب شده سرمایه گذاری خواهد کرد.
علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر درباره هفتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف می توانند به نشانی اینترنتی http://vccup۷.ir مراجعه کنند.

منبع: ایرنا
تعداد بازدید: ۲۶۱

نظرات درباره این خبر


تا به حال نظری برای این خبر ثبت نشده است.
نظر خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید.

نظر شما درباره این خبر

عضویت رایگان در خبرنامه ما