امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

تهدید وکیل قلعه نویی برای اکران فیلم ناصر حجازی

۱۱:۳۹ ۹۴/۰۹/۰۴
ورزشی 
وکیل امیر قلعه نویی گفت: در صورت اکران اصلاح نشده فیلم «من ناصر حجازی هستم» علیه کلیه عوامل فیلم شکایت می‌کنیم.

حمید توسلی درباره انتشار تصویر مرحوم ناصر حجازی در صفحه اینستاگرام آتیلا حجازی و اینکه در متن این پست نوشته شده به زودی اکران «من ناصر حجازی هستم» در سینماهای تهران و شهرستان ها اظهار داشت: به وقتش مشخص می شود که این فیلم با اصلاحات مدنظر ارشاد اکران می شود یا نه.
وی افزود: البته اگر فیلم بدون اصلاح اکران شود پیگیری شکایت برای ما ممکن است. آن هم علیه کلیه عوامل. متاسفانه برخی خط سبزهایی وجود دارد که عده ای تصور می کنند آنها برای ما خط قرمز است. موکل من به هیچ عنوان تمایل ندارد که در این باره اقدام صورت بگیرد و این به احترام مرحوم ناصر حجازی است.
وکیل قلعه نویی ادامه داد: اما اگر فیلم در شرایط که اکران خصوصی شد، اکران عمومی شود علی رغم میل باطنی موکلم علیه عوامل سازنده این فیلم شکایت خواهیم کرد. چون در واقع در این صورت طرف مقابل ما را مجبور به این کار کرده است.
توسلی در این باره که امروز رفیعی تهیه کننده «من ناصر حجازی هستم» در گفت و گو با یکی از روزنامه ها عنوان کرده: «آقای بزرگوار! حقوق بگیرهایت را جلو ننداز» گفت: نمی دانم منظور این فرد چه کسی است. اگر اسم کسی را برده باشد یا ببرد آن زمان مشخص می شود که منظور چه کسی است.

منبع: کاپ
تعداد بازدید: ۴۲۴

نظرات درباره این خبر


تا به حال نظری برای این خبر ثبت نشده است.
نظر خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید.

نظر شما درباره این خبر