امروز: دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

باقریان: از پولشویی بی خبر هستیم

۱۱:۰۰ ۹۴/۰۶/۰۳
چی کجا ورزشی 
مدیرعامل باشگاه سپاهان میگوید که از مسیله پولشویی بازیکن برزیلی این تیم بی خبر است و نمیداند فردوسی پور این موضوع را از کجا آورده است.

اصغر باقریان درباره موضوع مطرح شده در برنامه نود مربوط به پولشویی لوسیانو پریرا گفت: بار قبل هم به عادل فردوسی پور گفتم وقتی بین کشورهای مختلف چیزی رد و بدل میشود، آنچه برای ما اهمیت دارد فقط اسناد و مدارک است. اینکه در کشور برزیل چه اتفاقی رخ داده ما از آن بی خبر هستیم، چون آنها در آن سر دنیا هستند و همانطور که ما نمیدانیم ریزه کاری های آنها چیست، آنها هم از ریزه کاری های ما خبر ندارند.
وی افزود: اکنون هم از اتفاقی که افتاده بی خبر هستیم و در قبال پریرا فقط اسناد برای ما اهمیت دارد. اینکه این بازیکن از کدام باشگاه آمده یا اتفاق دیگری افتاده برای ما اهمیت ندارد و ما به نام های توجه داریم که توسط فدراسیون فوتبال برزیل تایید شده و بعد از آن هم مهر تایید فیفا روی رضایت نامه این بازیکن خورده است.
مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره اینکه در برنامه نود عنوان شد مبلغی حدود ۱۰۰ هزار دلار بابت رضایت نامه پریرا دریافت و این پول بین افراد مختلف تقسیم شده است، اظهار داشت: اینکه پول چطور رفته و چگونه بین افراد تقسیم شده است، مربوط به ما نمیشود و ما مسیول تقسیم پول در برزیل نیستیم. ممکن است در این بین یک نفر هم سود برده باشد و این ارتباطی با باشگاه سپاهان ندارد. نمیدانم عادل این صحبت ها را از کجا آورده و میزند. او را مقصر نمیدانم، اما باید بداند وظیفه ما نیست که بدانیم پول رضایت نامه پریرا بین چه کسانی تقسیم میشود.
باقریان با تاکید بر اینکه سال سوم و چهارمی است که پاداونی و پریرا در لیگ ایران حضور دارند، یاداور شد: ما که این بازیکنان را از برزیل نگرفتهایم، بلکه کارنامه انها در لیگ ایران مشخص است و پس از درخشش در لیگ ایران جذب سپاهان شدهاند. پس اگر هم در این بین اتفاقی افتاده باشد به ما مربوط نمیشود، چون اسناد و مدارک انتقال این بازیکنان مشخص است.
وی درباره آخرین وضعیت احسان حاج صفی برای حضور در بوندسلیگای آلمان و اینکه شایعه شده پیشنهاد او از بوخوم است، گفت: برای انتقال حاج صفی پیشنهاد رسمی نیامده و صحبت های شفاهی صورت گرفته است. برخلاف شایعات او پیشنهادی از بوخوم ندارد و یک باشگاه دیگر خواهان جذب حاج صفی شده است.مدیرعامل باشگاه سپاهان تاکید کرد: قبل از هرچیز باید بگویم اگر آلمانی ها حاج صفی را میخواهند باید به صورت رسمی با باشگاه مکاتبه کنند و درخواستشان ارسال شود. این بازیکن در سن ۲۵ سالگی بالای ۷۰ بازی ملی دارد، از کاپیتان های تیم ملی محسوب میشود و بازیکن معمولی نیست که بخواهیم بدون درخواست او را به آلمان بفرستیم. اگر تیم خواهان حاج صفی در حد این بازیکن نباشد، با جدایی او موافقت نمیکنیم.

منبع: ورزش 3
تعداد بازدید: ۲۹۳

نظرات درباره این خبر


تا به حال نظری برای این خبر ثبت نشده است.
نظر خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید.

نظر شما درباره این خبر

عضویت رایگان در خبرنامه ما