امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷

آندره پانادیچ: باید در درفشی فر یک بیمارستان تأسیس کنیم!

۱۴:۴۱ ۹۴/۰۶/۳۰
ورزشی 
مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با این تعداد مصدومی که داریم، باید در ورزشگاه درفشی فر بیمارستان تأسیس کنیم.

آندره پانادیچ درباره دیدار روز گذشته پرسپولیس و ملوان اظهار داشت: ما عالی کار کردیم و بازی کاملاً در اختیار ما بود. من از عملکرد تیم در بازی روز گذشته راضی بودم. البته مصدومیت کفشگری در ابتدای بازی کار ما را سخت کرد.
وی ادامه داد: وقتی با تیمی مثل ملوان که دفاعی بازی می کند روبه رو می شوید، بازی سخت تر هم می شود اما در مجموع خوشحالم که توانستیم از این بازی دشوار با سربلندی خارج شویم.
مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا سرخپوشان برای بازی با ملوان استرس حذف شدن داشتند؟، خاطرنشان کرد: روز گذشته به اندازه کافی خوب بودیم. در ضمن وقتی با تیمی دفاعی مانند ملوان بازی دارید انگیزه بازیکنان حریف تا ۲۰۰ برابر بیشتر می شود. من بازی ملوان - گسترش را دیده بودم اما ملوانی که مقابل ما قرار گرفت با تیمی که مقابل گسترش فولاد بازی کرد، تفاوت داشت. ملوانی ها می خواستند جان شان را هم بدهند تا پیروز شوند.
پانادیچ در خصوص اینکه چرا نسبت به عملکرد تیم داوری بازی با ملوان اعتراض داشت، گفت: وقتی همه نیمکت ما به صحنه ای اعتراض می کند، یعنی اینکه داوری به ضرر ما بوده است. من در طول بازی به خاطر عملکرد داور عصبی بودم اما واکنشی نشان ندادم. با این وجود در آخر بازی نتوانستم به داور اعتراض کنم.
وی افزود: شرایط بازی از سوی داور به حدی سخت شد که حتی مترجم ما هم از روی نیمکت اخراج شد. حالا ما باید چه عکس العملی نشان می دادیم؟
مربی تیم فوتیال پرسپولیس درباره بازی روز جمعه این تیم مقابل تراکتورسازی و اینکه سرخپوشان خیلی سخت در تبریز می توانند نتیجه بگیرند، عنوان کرد: ما از هیچ تیم یا هیچ شهری نمی ترسیم و هر کجا که باشد، بازی می کنیم اما واقعاً مشکلات فراوانی داریم. فکر می کنم با این تعداد مصدومی که داریم باید در ورزشگاه درفشی فر بیمارستان تأسیس کنیم. واقعاً با ۶،۷ مصدومی که داریم، نمی دانم چه نفراتی به تمرین می آیند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
تعداد بازدید: ۲۶۴

نظرات درباره این خبر


تا به حال نظری برای این خبر ثبت نشده است.
نظر خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید.

نظر شما درباره این خبر